Volné místo - Specialisté v oblasti podnikové ekonomie Ekonom

Volné místo

Firma:
Pracovní pozice: Specialisté v oblasti podnikové ekonomie Ekonom
Obor: Finance
Adresa
pracoviště:
Okres: Jablonec nad Nisou
Mzda: od 15000 Kč   do 18000 Kč
Počet volných
míst:
1
Pracovní poměr od 01.10.2017

Kontakty

Kontaktní osoba:

Požadavky

Minimální
vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Popis: Rodina24 z.ú., poskytovatel sociálních služeb, hledá
na částečný úvazek či pro externí spolupráci
produktivního člověka na pozici ekonom/ka.

Naším posláním je umožnit seniorům a lidem se zdravotním postižením žít doma nebo cítit se jako doma v pobytovém zařízení a jsem hrdí na to, že již osmým rokem se nám to daří.

Zaujala Vás naše činnost?
Máte prokazatelné výsledky v oblasti ekonomického vedení firmy?
Dokážete přijmout velkou odpovědnost?
Máte zkušenosti se sestavováním rozpočtu?
Pokud jste si odpověděl/a na všechny otázky ANO, čtěte dál!

Náplň Vaší práce:
- řízení cash flow
- sestavování finančního rozpočtu firmy
- sestavování finančních rozpočtů pro žádosti o dotace
- kontrola plnění finančních rozpočtů
- spolupráce s účtárnou, auditory

Co Vám nesmí chybět:
- samostatnost, iniciativa, flexibilita při změnách,
- schopnost plánovat práci a plány naplňovat,
- uživatelská práce s PC, kancelářskými programy,
- výborné ekonomické znalosti.

Mzda 18000,-Kč při úvazku 0,5.
Místo výkonu práce Liberec/Jablonec nad Nisou.

Pokud si dokážete představit sami sebe na této pozici, sociální oblast Vás zajímá a už dnes se můžete pochlubit skvělými výsledky v ekonomické oblasti, ozvěte se nám! Životopis a motivační dopis s popisem nějakého Vašeho pracovního výsledku zašlete na: jitka.prokesova@rodina24.org.

Poslední změna: 11.10.2017

V kontaktech inzerátu není uvedena e-mailová adresa. Pro odpověď prosíme použijte jiný kontaktní údaj.
Anketa

Jste spokojeni s výsledky voleb?

ano  0
ne  0
je mi to jedno  0

Hlasovalo 0 návštěvníků.

www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2017, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz