Volné místo - Specialisté v oblasti podnikové ekonomie Ekonom

Volné místo

Firma:
Pracovní pozice: Specialisté v oblasti podnikové ekonomie Ekonom
Obor: Finance
Adresa
pracoviště:
Okres: Jablonec nad Nisou
Mzda: od 15000 Kč   do 18000 Kč
Počet volných
míst:
1
Pracovní poměr od 01.10.2017

Kontakty

Kontaktní osoba:

Požadavky

Minimální
vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Popis: Rodina24 z.ú., poskytovatel sociálních služeb, hledá
na částečný úvazek či pro externí spolupráci
produktivního člověka na pozici ekonom/ka.

Naším posláním je umožnit seniorům a lidem se zdravotním postižením žít doma nebo cítit se jako doma v pobytovém zařízení a jsem hrdí na to, že již osmým rokem se nám to daří.

Zaujala Vás naše činnost?
Máte prokazatelné výsledky v oblasti ekonomického vedení firmy?
Dokážete přijmout velkou odpovědnost?
Máte zkušenosti se sestavováním rozpočtu?
Pokud jste si odpověděl/a na všechny otázky ANO, čtěte dál!

Náplň Vaší práce:
- řízení cash flow
- sestavování finančního rozpočtu firmy
- sestavování finančních rozpočtů pro žádosti o dotace
- kontrola plnění finančních rozpočtů
- spolupráce s účtárnou, auditory

Co Vám nesmí chybět:
- samostatnost, iniciativa, flexibilita při změnách,
- schopnost plánovat práci a plány naplňovat,
- uživatelská práce s PC, kancelářskými programy,
- výborné ekonomické znalosti.

Mzda 18000,-Kč při úvazku 0,5.
Místo výkonu práce Liberec/Jablonec nad Nisou.

Pokud si dokážete představit sami sebe na této pozici, sociální oblast Vás zajímá a už dnes se můžete pochlubit skvělými výsledky v ekonomické oblasti, ozvěte se nám! Životopis a motivační dopis s popisem nějakého Vašeho pracovního výsledku zašlete na: jitka.prokesova@rodina24.org.

Poslední změna: 11.10.2017

V kontaktech inzerátu není uvedena e-mailová adresa. Pro odpověď prosíme použijte jiný kontaktní údaj.
Anketa

Máte již vybraného kandidáta na prezidenta?

ano  519
ne  79
ještě se rozmýšlím  70
prezidenta volit nepůjdu  60

Hlasovalo 728 návštěvníků.

www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2017, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz