Volné místo - Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení SEŘIZOVAČ/-KA

Volné místo

Firma: HRONOVSKÝ s.r.o.
Pracovní pozice: Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení SEŘIZOVAČ/-KA
Obor: Výroba a provoz
Adresa
pracoviště:
HRONOVSKÝ s.r.o. - pracoviště, Za Továrnou 1099, 547 01 Náchod 1
Okres: Náchod
Mzda: od 20000 Kč   do 25000 Kč
Počet volných
míst:
3
Pracovní poměr od 01.08.2017
do: 31.07.2018

Kontakty

Kontaktní osoba: Bc. Tereza Rufferová
Telefon: +420 491 445 152
E-mail: personal@hronovsky.cz

Požadavky

Minimální
vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Úvazek:
Směnnost: Třísměnný provoz
Popis: Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/-ky.
Náplň práce: seřizování výrobních linek, jejich údržba a zajištění přidělené části výroby.
Požadavky: technické nebo elektrotechnické vzdělání nebo praxe na obdobné pozici, samostatnost a zodpovědnost, ochota pracovat ve třísměnném provozu.
Zaměstnavatel nabízí: motivující osobní ohodnocení, příspěvek na stravování, odměna za plnění fondu pracovní doby, příplatky za směnnost, možnost naučit se něco nového, moderní čisté prostředí, systém vzdělávání.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: personal@hronovsky.cz (Bc. Tereza Rufferová) případně osobně.

Poslední změna: 10.08.2017

Komu: personal@hronovsky.cz
E-mail:     (na tento e-mail bude zaměstnavatel odpovídat)
Ke zprávě můžete přiložit svůj zveřejněný profesní životopis - více informací naleznete zde.
Text e-mailu:
Text e-mailu si můžete přednastavit při zadávání Vašeho životopisu zde.

Anketa

Účastníte se účtenkové loterie?

ano  30
ne  82

Hlasovalo 112 návštěvníků.

www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2017, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz