Volné místo - Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení F & B manager

Volné místo

Firma: Lázně Luhačovice, a. s.
Pracovní pozice: Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení F & B manager
Obor: Výroba a provoz
Adresa
pracoviště:
Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice
Okres: Zlín
Mzda: od 22000 Kč
Počet volných
míst:
1
Pracovní poměr od 01.08.2017

Kontakty

Kontaktní osoba: Mgr. Magdalena Kratochvílová
Telefon: +420 577 682 213
E-mail: kratochvilova@lazneluhacovice.cz
www: http://www.lazneluhacovice.cz

Požadavky

Minimální
vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Popis: Náplň práce: vedení gastro provozu: tým obsluhy a kuchyně, hotelová restaurace, zajištění a organizace gastronomických služeb jako součást kongresové turistiky - firemní a soukromé akce (rauty, koktejly, bankety)
Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání v oboru gastronomie a hotelnictví, praxe v oboru podmínkou, zkušenosti s vedením kolektivu, komunikativní znalost AJ, NJ výhodou, znalost práce na PC, výborné organizační a komunikační schopnosti, kreativní myšlení, zájem o moderní gastronomii

Pracovní doba 7,5 hod/denně, 25 dnů dovolené, zam. stravování, přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí, zvýhodněné výměnné rekreace do Jáchymova, Františkových Lázní, Piešťan a Jeseníku, levný tarif u T-mobile

Poslední změna: 16.07.2017

Komu: kratochvilova@lazneluhacovice.cz
E-mail:     (na tento e-mail bude zaměstnavatel odpovídat)
Ke zprávě můžete přiložit svůj zveřejněný profesní životopis - více informací naleznete zde.
Text e-mailu:
Text e-mailu si můžete přednastavit při zadávání Vašeho životopisu zde.

Anketa

Vyrábíte si doma ovocné šťávy?

ano  43
ne  32
někdy  21

Hlasovalo 96 návštěvníků.

www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2017, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz