Volné místo - Pomocní pracovníci v zahradnictví Pomocný pracovník/ce v zahradnictví

Volné místo

Firma: ZELTR AGRO a.s.
Pracovní pozice: Pomocní pracovníci v zahradnictví Pomocný pracovník/ce v zahradnictví
Obor: Zemědělství a lesnictví
Adresa
pracoviště:
ZELTR AGRO a. s., Roketská 790/23, 751 02 Troubky nad Bečvou
Okres: Přerov
Mzda: od 12200 Kč
Počet volných
míst:
20
Pracovní poměr od 01.03.2016

Kontakty

Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Mlčoch
Telefon: +420 605 208 830

Požadavky

Minimální
vzdělání:
Základní + praktická škola
Úvazek:
Směnnost: Dvousměnný provoz
Popis: Pracovní doba od 5 hodin z důvodu dodávání zeleniny do obchodních sítě (ALBERT, KAUFLAND) včetně sobot a nedělí, práce za každého počasí.

Náplň práce:
Převažuje zpracování zeleniny pro dodej k odběratelům a výsev, okopávání, ošetřování, balení, praní a sklizeň zeleniny a ovoce, práce na poli a ve skladě

Zájemci se mohou hlásit u Ing. Miroslava Mlčocha:
- telefonicky na čísle 581 221 178 nebo 581 221 175;
- osobně každé Po na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: ZELTR AGRO a. s., Roketská č.p. 790/23, 751 02 Troubky nad Bečvou

Poslední změna: 31.07.2017

V kontaktech inzerátu není uvedena e-mailová adresa. Pro odpověď prosíme použijte jiný kontaktní údaj.
Anketa

Máte již vybraného kandidáta na prezidenta?

ano  519
ne  79
ještě se rozmýšlím  70
prezidenta volit nepůjdu  60

Hlasovalo 728 návštěvníků.

www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2017, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz