Volné místo - Pomocní pracovníci v zahradnictví Pomocný pracovník/ce v zahradnictví

Volné místo

Firma: ZELTR AGRO a.s.
Pracovní pozice: Pomocní pracovníci v zahradnictví Pomocný pracovník/ce v zahradnictví
Obor: Zemědělství a lesnictví
Adresa
pracoviště:
ZELTR AGRO a. s., Roketská 790/23, 751 02 Troubky nad Bečvou
Okres: Přerov
Mzda: od 12200 Kč
Počet volných
míst:
20
Pracovní poměr od 01.03.2016

Kontakty

Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Mlčoch
Telefon: +420 605 208 830

Požadavky

Minimální
vzdělání:
Základní + praktická škola
Úvazek:
Směnnost: Dvousměnný provoz
Popis: Pracovní doba od 5 hodin z důvodu dodávání zeleniny do obchodních sítě (ALBERT, KAUFLAND) včetně sobot a nedělí, práce za každého počasí.

Náplň práce:
Převažuje zpracování zeleniny pro dodej k odběratelům a výsev, okopávání, ošetřování, balení, praní a sklizeň zeleniny a ovoce, práce na poli a ve skladě

Zájemci se mohou hlásit u Ing. Miroslava Mlčocha:
- telefonicky na čísle 581 221 178 nebo 581 221 175;
- osobně každé Po na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: ZELTR AGRO a. s., Roketská č.p. 790/23, 751 02 Troubky nad Bečvou

Poslední změna: 31.07.2017

V kontaktech inzerátu není uvedena e-mailová adresa. Pro odpověď prosíme použijte jiný kontaktní údaj.
Anketa

Jste spokojeni s výsledky voleb?

ano  0
ne  0
je mi to jedno  0

Hlasovalo 0 návštěvníků.

www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2017, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz