Volné místo - Lakýrníci automobilů a jiných vozidel Autolakýrníci - Místo je vhodné pro OZP

Volné místo

Firma: Active Colour s.r.o.
Pracovní pozice: Lakýrníci automobilů a jiných vozidel Autolakýrníci - Místo je vhodné pro OZP
Obor: Výroba a provozSlužby
Adresa
pracoviště:
Active Colour s.r.o. 01, 40.pluku 1359, 757 01 Valašské Meziříčí 1
Okres: Vsetín
Mzda: od 11000 Kč   do 25000 Kč
Počet volných
míst:
1
Pracovní poměr od 01.12.2017

Kontakty

Kontaktní osoba: Petr Daniš
Telefon: +420 602 555 750
E-mail: activecolour@seznam.cz

Požadavky

Minimální
vzdělání:
Základní + praktická škola
Úvazek:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Popis: AUTOLAKÝRNÍCI - Místo je vhodné pro OZP
Nástup možný ihned.
Zaměstnavatel požaduje: praxi v lakování auto laků a průmyslu.
Náplň práce: Příprava a lakování
Nabízíme: Dobrý pracovní kolektiv, možnost karierního růstu, stabilní společnost. Možnost prodloužení pracovního poměru. Možnost zkráceného pracovního úvazku.
První kontakt: telefonicky 608 717 596, e-mailem: activecolour@seznam.cz nebo osobně
ov. 23.11.

Poslední změna: 24.11.2017

Komu: activecolour@seznam.cz
E-mail:     (na tento e-mail bude zaměstnavatel odpovídat)
Ke zprávě můžete přiložit svůj zveřejněný profesní životopis - více informací naleznete zde.
Text e-mailu:
Text e-mailu si můžete přednastavit při zadávání Vašeho životopisu zde.

Anketa

Máte již vybraného kandidáta na prezidenta?

ano  515
ne  79
ještě se rozmýšlím  68
prezidenta volit nepůjdu  60

Hlasovalo 722 návštěvníků.

www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2017, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz