Volné místo - Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Operátor CNC obráběcího centra

Volné místo

Firma: PILANA Knives a.s.
Pracovní pozice: Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Operátor CNC obráběcího centra
Obor: Výroba a provoz
Adresa
pracoviště:
Nádražní 804, 768 24 Hulín
Okres: Kroměříž
Mzda: od 17000 Kč   do 25000 Kč
Počet volných
míst:
1
Pracovní poměr od 15.01.2018

Kontakty

Kontaktní osoba: Ing. Pavel Bolf
E-mail: kariera@pilana.cz
www: http://pilana.cz

Požadavky

Minimální
vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Úvazek:
Směnnost: Třísměnný provoz
Popis: PRACOVIŠTĚ Hulín
- Náplň práce: obsluha a seřizování CNC obráběcího centra, průběžné a kontrolní měření výrobků, běžná provozní údržba stroje
- Požadujeme: vyučení - vzdělání ve strojírenském oboru, 1 rok praxi na obsluze CNC obráběcího centra, znalost čtení výkresové dokumetace, znalost práce s měřidly, uživatelská znalost práce na PC, časovou flexibilitu – práce ve vícesměnném provozu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- Nabízíme: motivační ohodnocení na základě zkušeností a výkonu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 2x ročně odměny závislé na hospodářském výsledku firmy, nástup možný ihned
- Osobní kontakt na pracovišti je možný v době Po-Pá 6.00-14.00 hod. nebo písemné žádosti s profesním životopisem zasílejte na e-mail: cv@pilana.cz

Poslední změna: 09.01.2018

Komu: kariera@pilana.cz
E-mail:     (na tento e-mail bude zaměstnavatel odpovídat)
Ke zprávě můžete přiložit svůj zveřejněný profesní životopis - více informací naleznete zde.
Text e-mailu:
Text e-mailu si můžete přednastavit při zadávání Vašeho životopisu zde.

Anketa

Byl Vám již vystaven eRecept?

ano  121
ne  96
nevím, co to je  34

Hlasovalo 251 návštěvníků.

www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2018, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz